Skip to content

طراحی و اجرای محیط سبز

تراس سبز

تراس و بالکن از اصلی ترین فضا ها برای طراحی سبز است که در ادامه به چهار اصل طراحی تراس و بالکن سبز اشاره میکنیم و نمونه های مختلف ان را میتوانید مشاهده کنید.

بام سبز

ارتفاع گرفتن خانه ها از سطح زمین اگرچه بحران کمبود مسکن را حل کرده ولی باعث فاصله گرفتن انسان از طبیعت شده. بام سبز یکی از راه های حل این مشکل بوده که در ادامه با مزایای بام سبز بیشتر آشنا خواهیم شد.

دیوار سبز

دیوارهای سبز زندگی باعث تصفیه هوا، کاهش دمای محیط و ایجاد احساس خوب می شوند. در ادامه ۱۰ مزیت برتر باغ عمودی را توضیح می دهیم.

در صورت داشتن سوال و راهنمایی
با مشاوران طراحی و دکوراسیون داخلی در ارومیه تماس بگیرید

فلاور باکس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.

طراحی سبز داخلی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. با استفاده از طراحان گرافیک است. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است