Skip to content

طراحی دکوراسیون داخلی در ارومیه

دیوارها یکی از عناصر مهم و تاثیرگذار در فضای داخلی که با انتخاب هوشمندانه طرح و رنگ آن ها میتوان تم کلی فضای داخلی را تحت کنترل در آورد.

تاثیر سقف در طراحی داخلی که در معماری به عنوان کف دوم فضا تلقی میشود را نمیتوان نادیده گرفت لذا همیشه جزء بخش های جدا نشدنی طراحی ماست .

نقش تاثیرگذار کف در طراحی و دکوراسیون داخلی بر کسی پوشیده نیست و انتخاب متریال، رنگ و در نظر گرفتن زیبایی همراه با کاربردی بودن آن یکی از دغدغه های اصلی هر پروژه طراحی است.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطر آنچنان که لازم است.